Elektronska cigareta za enkratno uporabo s 35000 vpihi
1.R90 je vape za enkratno uporabo s 35000 vpihi.
2.R90 ima samo 650mah baterijo, ki jo je mogoče polniti.
Opis
Vape za enkratno uporabo s 35000 vpihi
R90 je izjemno priljubljen.
Prednost R90 je, da lahko zadovolji potrebe kadilcev po velikem volumnu in okusu dima.
R90 uporablja tehnologijo dveh dvojnih grelnih žic, ima močno količino dima in lahko prilagodi napetost in pretok zraka, da doseže okus po meri.
V primerjavi z navadnimi elektronskimi cigaretami ima R90 kapaciteto 35,000 vdihov, kar je bolj ekonomično, higienično in priročno.
R90 ponuja bogato paleto okusov, vključno z lastnimi okusi in prilagajanjem okusa OEM/ODM.
Poleg zgornjih prednosti lahko R90 prikaže tudi moč in količino olja v realnem času prek zaslona, ki je zelo lep inpraktično.
Obeti trga elektronskih cigaret so zelo široki in R90 je nedvomno bleščeč biser na tem trgu. Nato takoj uživajte v R90 in doživite novo izkušnjo.
Njegove podrobnosti so naslednje:
| nikotin | 2% nikotinske soli |
| E-tekočina | 25 ml E-tekočine |
| Puh | 35000 vpihov na napravo |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| Baterija | Vgrajena baterija 650 mAh |
| Okus | Izbirate lahko med 10 okusi |
| Darilna škatla | 10 kosov v eni darilni škatli |
| Škatla | 200 kosov v eni škatli |
| G.W | 12,5 kg |
| MERS | 55,5*28,5*30 cm |
vprašanja:
1.Ali vape za enkratno uporabo res zdržijo 5000 vpihov?
Torej glede na količino e-tekočine, ki jo vsebuje,vape za enkratno uporabo s 5,000-vpihi lahko pričakujemo, da bo trajal približno 5,000 vpihov, če je vsak vpih dolg točno eno sekundo. Če imate nekaj izkušenj z vape, lahko tukaj takoj opazite morebitno težavo: malo ljudi piha svoje vape natanko eno sekundo naenkrat.
2. Koliko zavojev cigaret je 5000 vdihov na vape?
25 paketov
Vendar je to nekoliko izgubljena bitka, saj vape za enkratno uporabo redkokdaj zagotovi točno toliko vpihov, kot je navedeno na škatli. Če bi lahko dobili natančno to številko, bi bila matematika enostavna. Cigareta v povprečju povzroči približno 10 vdihov, tako da bi bil 5{2}}vdih vape enak 500 cigaretam oz.približno 25 paketov.
pogosta vprašanja
V: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
A: Smo proizvodnja elektronskih cigaret, upamo, da bomo poslovali z vami! Hvala!
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

















