Crystal 600 Puffs Elektronska cigareta
1,600 puffs, elektronska cigareta, kristalno vape pero.
2.10 Okusi s sadnim okusom.
Opis
Kvadratni vape
Danes bomo govorili o značilnostih in prednostih e-cigaret za enkratno uporabo C15.
C15 E-cigarete za enkratno uporabo imajo baterijo 550mAh, ki lahko ustreza potrebam uporabnikov za dolgoročno uporabo.
Ta e-cigareta ima na izbiro tudi različne okuse.
E-cigarete za enkratno uporabo C15 so varnejše in neškodljive kot tradicionalne cigarete, kar vam omogoča, da uživate v okusu tobaka v zaprtih prostorih.
Če še niste začeli uporabljati e-cigaret, boste morda razmislili tudi o e-cigaretah za enkratno uporabo C15 in naredite bolj zdravo in bolj modno izbiro za vas.
Podrobnosti so naslednje:
| Nikotinska sol | 2% nikotin |
| E tekočina | 2 ml |
| Obloge | 600 puf na napravo |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija s 550mAh |
| Okusi | Lahko izberete 10 okusov |
| Darilna škatla | 10pcs v eni darilni škatli |
| Karton | 400pcs v eni škatli |
| Gw | 16,5kg |
| Mero |
55*28*29.5 |
Vprašanja:
1.Kako slabo vaping leta 2024?
Je vaping varno? Ne. Čeprav raziskave še potekajo, je vaping povezano s srčnimi boleznimi, pljučnimi boleznimi in hudo poškodbo pljuč.
2. Ali za ledvice slabo vapijo?
Torej,Vaping tako nikotin, ki vsebuje nikotin, in e-cigarete brez nikotina, lahko poveča tveganje za razvoj ledvičnih bolezni.
3. Kakšna škoda lahko vaping naredi telesu?
E-cigarete proizvajajo številne nevarne kemikalije, vključno z acetaldehidom, akroleinom in formaldehidom. Ti aldehidi lahko povzročijopljučna bolezen, pa tudi srčno -žilna (srčna) bolezen. E-cigarete vsebujejo tudi akrolein, herbicid, ki se uporablja predvsem za ubijanje plevela.
Pogosta vprašanja
V: Ali trgujete s podjetjem ali proizvajalcem?
O: Mi smo izdelava elektronskih cigaret, upamo, da bomo posel opravljali z vami! Hvala!
V: Kdaj običajno dobite odgovor?
O: Vse poizvedbe bodo obdelane v 24 urah
V: Kakšni so vaši pogoji plačila?
O: Plačilo običajno sprejmemo s T/T ali L/C. Plačajte 50% vnaprej, začeli bomo s proizvodnjo, po plačilu stanja bomo poslali.
V: Kako dolg je vaš čas dostave?
O: Če je blago na zalogi, na splošno 1-5 dnevi. Če ni zalog, se določi glede na količino in običajno traja 1-2 tedne.
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi














