EGQ pero za enkratno uporabo
1.D37 je nov izdelek pod blagovno znamko EGQ, majhna in vrhunska elektronska cigareta za enkratno uporabo.
2. Narisane črte so čiste in urejene, zaradi česar jih ljudje z občudovanjem pobožajo.
Opis
EGQ pero za enkratno uporabo
D37 je nov izdelek znamke EGQ, majhna in vrhunska elektronska cigareta za enkratno uporabo.
Linije so čiste in urejene, zaradi česar jih imajo ljudje radi. Moda je to, ljubko je to.
Poglejte podrobneje, kakšne so značilnosti tega novega izdelka?
7ML olje za elektronske cigarete nam lahko omogoči dolgo uživanje.
D37, pisalo za enkratno uporabo EGQ, ima več kot deset okusov, vključno z 10 priljubljenimi okusi.
Trdna zasnova in visoka kakovost so priljubljen izdelek elektronskih cigaret, ki se dobro prodaja na Bližnjem vzhodu, v Evropi in Združenih državah in je redek izdelek najvišje kakovosti.
Elektronska cigareta za enkratno uporabo D37 se segreva skozi mrežasto grelno ploščo, kar lahko prinese popoln okus in ljudem omogoči dobro izkušnjo.
2 % nikotina, 0 % nikotina lahko izbirate.
Poleg tega so na voljo storitve OEM/ODM za izpolnjevanje vaših potreb in izgradnjo lastne blagovne znamke.
Videz je trajen in prijeten na pogled. Upam, da je tudi tebi všeč.
Njegove podrobnosti so naslednje:
| nikotin | 2% nikotina |
| E-tekočina | 7ML |
| Puff | 3000 vpihov |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| Baterija | Integrirana 500mAh baterija |
| Okus | Izbirate lahko med 10 okusi |
| Darilna škatla | 10 kosov v eni darilni škatli |
| Škatla | 200 kosov v eni škatli |
| G.W | 12,5 kg |
| MERS | 55,5*28,5*30 cm |
vprašanja:
1. Kako se imenuje naprava za uparjanje?
Naprave za uparjanje, znane tudi kote-cigarete, e-uparjalniki ali elektronsko dostavo nikotina.
2.Kateri sta 2 vrsti naprav za uparjanje?
Prva stvar, ki bi jo moral novinec vedeti, so štiri najpogostejše vrste e-cigaret: e-cigarete, peresa za e-cigarete, stroki in stroki.
3.Kakšna so največja tveganja vapinga?
Hlapi e-cigaret, ki jih uporabniki vdihnejo in izdihnejo iz naprave, lahko vsebujejo škodljive in potencialno škodljive snovi, vključno z: nikotinom. Ultrafini delci, ki jih lahko vdihnemo globoko v pljuča. Arome, kot je diacetil, kemikalija, povezana z resno boleznijo pljuč. hlapne organske spojine.
pogosta vprašanja
V: Ali ste tovarna?
O: Smo podjetje, ki se ukvarja z raziskavami in razvojem, proizvodnjo in prodajo elektronskih cigaret in delamo v industriji elektronskih cigaret že več kot 10 let.
V: Kakšni so vaši plačilni pogoji?
O: Običajno sprejemamo plačilo s T/T ali L/C. Plačajte 50 % vnaprej, začeli bomo s proizvodnjo, po plačilu preostalega zneska bomo poslali.
V: Ali nudite vzorce? je brezplačno ali dodatno?
O: Našim strankam nudimo brezplačne vzorce. Če je treba vzorec prilagoditi, bomo zaračunali ustrezno pristojbino.
V: Kaj storiti z vračilom?
O: Ne sprejemamo vračil, če z izdelkom ni težav.
Če je to zaradi izdelka, bomo zagotovili tehnično podporo in ustrezne poprodajne storitve
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






















