IAS Vap Pen
Elektronska cigareta 1.D15A je nov izdelek pod blagovno znamko IASvape in je postala trend na trgu.
2.Moden in lep dizajn, dober občutek v roki.
Opis
IAS Vap Pen
D15A, IAS Vap Pen, elektronska cigareta je nov izdelek pod blagovno znamko IASvape, ki je postal trend na trgu. Eleganten in lep dizajn ga naredi zelo priljubljenega.
E-cigareta D15A, IAS Vap Pen, lahko vsebuje 3,2 ml e-tekočine, e-tekočino z 2 % nikotinske soli ali e-tekočino brez nikotina. Gre za enkraten izdelek, ki ga lahko po uporabi odvržete v koš za smeti. Zaradi takšne konfiguracije lahko elektronska cigareta D15A pokadi približno 800 vdihov. V izdelku elektronskih cigaret za enkratno uporabo D15A je baterija s 550 mAh, ki lahko zagotovi polno uporabo 3,2 ml tekočine za elektronske cigarete.
Elektronska cigareta D15A, IAS Vap Pen, ima 10 okusov, v bistvu 10 priljubljenih okusov, vključno z banano, borovnico, mangom, grozdjem in tako naprej. Podpiramo tudi okuse po meri, hvala!
Uporabljajte materiale, ki ustrezajo standardom TPD, da vam ni treba skrbeti za druge higienske težave. Samo izbrati morate svojo najljubšo in uživati. Vabljeni na posvet! ! !
Njegove podrobnosti so naslednje:
| nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tekočina | 3,2 ml E tekočine |
| Puff | 800 vpihov na napravo |
| Baterija | Vgrajena baterija 550 mAh |
| Okus | Izbirate lahko med 10 okusi |
| Darilna škatla | 10 kosov v eni darilni škatli |
| Škatla | 400 kosov v eni škatli |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| G.W | 16,3 kg |
| MERS | 55,5*28,5*30 cm |
vprašanja:
1.Kaj so vape za enkratno uporabo?
E-cigarete za enkratno uporabo so napolnjene naprave s sokom v e-cigaretah, ki jih je mogoče ponovno ali ne polniti. Elektronske cigarete za enkratno uporabo so na voljo v različnih okusih in jih je mogoče uporabljati brez polnjenja. Običajno ima največjo dovoljeno količino na napravo, po kateri jo je treba zavreči, od tod tudi ime.
2.Kakšna je razlika med vapi in izdelki za enkratno uporabo?
Razlika med napravami za vape in pod kit za enkratno uporabo je preprosta: puff palčke so za enkratno uporabo. Zato jih ni mogoče ponovno uporabiti, medtem ko je pakete podov mogoče uporabiti večkrat. Zdržali bodo toliko časa, kolikor zdržita prednaloženi sok ali baterija
3.Do diimajo nikotin?
Izdelki za enkratno uporabo vejperjem ponujajo učinkovitejše sredstvo za dostavo nikotina kot cigarete. Vendar to ne velja, ko gre za absorpcijo. Hitrost in količina nikotina, ki ga pokadite v danem trenutku, določa moč e-tekočine. In lahko izberete e-cigarete brez nikotina.
pogosta vprašanja
V: Kakšni so vaši plačilni pogoji?
O: Običajno sprejemamo plačilo s T/T ali L/C. Plačajte 50 % vnaprej, začeli bomo s proizvodnjo, po plačilu preostalega zneska bomo poslali.
V: Kdaj običajno dobite odgovor?
O: Vse poizvedbe bodo obdelane v 24 urah.
V: Kako ravnati s težavami pri carinjenju?
O: Stranka je odgovorna za vse dajatve, davke, pristojbine za carinjenje in morebitne stroške skladiščenja, ocenjene lokalno med postopkom carinjenja. Paket bo vrnjen v naše skladišče, če pristojbina ne bo plačana v določenem roku, dovoljenem za standardno carinjenje v vaši državi.
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




































