2000 puffs prenosni vape za enkratno uporabo s sadnim okusom
1.D26 je darilna elektronska cigareta znamke EGQ.
2. Obdarovanje je dandanes zelo popularno. Vsaj zadnja leta je Kitajska pod velikim vplivom tujine, mlajša generacija pa se zelo rada obdaruje.
Opis
Evoss Vapor
E-cigareta D26 za enkratno uporabo EGQ je elegantna in priročna.
Ta kompaktna in praktična e-cigareta je odlična izbira za uparjanje na poti.
D26 ima elegantno in sodobno valjasto obliko, ki ni le lepa, ampak je tudi odporna na prah in ostanke.
Z do 10 okusi, med katerimi lahko izbirate, vam bo všeč.
D28 je dovolj majhen, da ga zlahka spravite v žep ali torbico, zaradi česar je primeren za prenašanje.
Preizkusite še danes in izkusite številne prednosti e-cigarete D26.
Njegove podrobnosti so naslednje:
| nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tekočina | 5 ml E tekočine |
| puff | 2000 vdihov na napravo |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| Baterija | Kapaciteta baterije 550mAH |
| Okus | Na voljo je 10 okusov |
| Darilna škatla | 10 kosov v eni darilni škatli |
| Škatla | 400 kosov v eni škatli |
| G.W | 18 kg |
| MERS | 55,5*28,5*30 cm |
vprašanja:
1. Kako dolgo bo trajal 5000 puff vape?
4500-puff vape za enkratno uporabo ali 5000-puff vape običajno zdrži približno5-6 dni. To je na višji meji števila vpihov za pripomočke za enkratno uporabo, a kot že omenjeno, je trajanje odvisno od pogostosti uporabe.
2.Kaj se šteje za močno uparjanje?
Za močno uparjanje je značilnopogosta in dolgotrajna uporaba vape naprave. Obstaja več načinov za opredelitev intenzivne uporabe naprave za vape: 1. Pogostost: težki uporabniki vape običajno uporabljajo svoje naprave pogosto čez dan, včasih celo preko 100 vpihov na dan.
pogosta vprašanja
V: Ali nudite vzorce? je brezplačno ali dodatno?
O: Našim strankam nudimo brezplačne vzorce. Če je treba vzorec prilagoditi, bomo zaračunali ustrezno pristojbino.
V: Kdaj običajno dobite odgovor?
O: Vse poizvedbe bodo obdelane v 24 urah.
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Elektronska cigareta Pen Vape za enkratno uporabo z ...
-

Vape Pen za elektronske cigarete za enkratno uporabo...
-

600 vpihov elektronske cigarete OEM ODM Manufacturin...
-

Kvadratna elektronska cigareta za enkratno uporabo, ...
-

Kitajska izdelava e-cigaret Vape Pen s 600 vpihi
-

E-cigarete za enkratno uporabo Vape s 600 vpihi








