E-cigareta Vape za enkratno uporabo s 35000 vpihi
1.R90 je vape za enkratno uporabo s 35000 vpihi.
2.R90 ima samo 650mah baterijo, ki jo je mogoče polniti.
Opis
Vape za enkratno uporabo s 35000 vpihi
R90 uporablja tehnologijo dveh dvojnih grelnih žic, količina dima pa je močna.
R90 ima zmogljivost 35,000 vpihov in lahko prilagodi napetost in pretok zraka.
R90 ponuja različne okuse, vključno z mangom, jagodo, meto itd., podpira pa tudi storitve prilagajanja OEM/ODM.
Zaslon prikazuje moč in količino olja v realnem času, kar je zelo lepo in praktično.
Zakaj ne bi preizkusili R90 in uživali v drugačni izkušnji e-cigaret.
Njegove podrobnosti so naslednje:
| nikotin | 2% nikotinske soli |
| E-tekočina | 25 ml E-tekočine |
| Puff | 35000 vpihov na napravo |
| Stikalo | Nadzor pretoka zraka |
| Baterija | Vgrajena baterija 650 mAh |
| Okus | Izbirate lahko med 10 okusi |
| Darilna škatla | 10 kosov v eni darilni škatli |
| Škatla | 200 kosov v eni škatli |
| G.W | 12,5 kg |
| MERS | 55,5*28,5*30 cm |
vprašanja:
1.Ali trgovine z živili prodajajo pisala za vejpe?
Medtem ko se e-cigarete prodajajo povsod, se prodajajo drugi tobačni izdelki, vključno z mešanimi trgovinami, trgovinami z živili, prodajalnami za masovno prodajo, lekarnami in drugimi trgovinami,prodajajo jih tudi v vape shopih, ki imajo edinstveno maloprodajno okolje.
2.Ali lahko Vape kupite v supermarketu?
Splošni trgovci na drobno so trgovine, ki prodajajo izdelke za uparjanje, vendar le v omejenem obsegu okusov, ki vključujejo tobak, mentol, meto (vključno s zeleno meto in poprovo meto).. Ti izdelki niso primarni izdelki, ki jih prodajajo, in so običajno trgovine, kot so mlekarne, bencinske črpalke in supermarketi.
3. Kateri vape je najbolj zasvojljiv?
"Nikotin v obliki aerosola v "strokih" e-tekočineje zelo zasvojljiv, zlasti za razvijajoče se možgane mladostnikov, saj ima Juul dvakrat več nikotina kot povprečna e-cigareta. Več ko je nikotina, močnejši in hitreje bo nekdo postal odvisen."
pogosta vprašanja
V: Kdaj običajno dobite odgovor?
O: Vse poizvedbe bodo obdelane v 24 urah.
V: Kakšni so vaši plačilni pogoji?
O: Običajno sprejemamo plačilo s T/T ali L/C. Plačajte 50 % vnaprej, začeli bomo s proizvodnjo, po plačilu preostalega zneska bomo poslali.
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi














